Reklamı Kapat

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu'ndan eğitim-öğretim yılı mesajı

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu'ndan eğitim-öğretim yılı mesajı
AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, yeni eğitim ve öğretim yılının başlaması nedeni ile bir mesaj yayımladı. Çopuroğlu mesajında, 2019-2020 yılı eğitim ve öğretim yılının hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

Çopuroğlu, "Şehrimizde 1094 okulda 309 bin 078 öğrencimizle 20 bin 481 öğretmenimizle brlikte 2019-2020 Eğitim ve Öğretim dönemi 9 Eylül Pazartesi günü başlıyor. Tüm öğrenci, öğretmen ve ailelerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Çocuklarımızın yetişmesinde vatanına milletine hayırlı birey olarak kazandırılmasında en önemli katkı okullarımız ve öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Bu itibarla öğretmenlerimize büyük sorumluluklar düşmektedir. Kendilerine de başarılar diliyorum. Ülkemizin kalkınmasında, geleceğimizin teminat olan çocuklarımıza gereken önemin daha da fazlasının gösterilmesi umudu ile öğrenci, öğretmen, veli, yönetici ve tüm personelin yeni eğiitm ve öğretim yılının başarılı geçmesi diliyor, sayğılar sunuyorum" dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Ürkündaş: “28 Şubat’ta Türkiye Demokrasisine büyük bir darbe vuruldu” Türkiye’de Tüm Darbe Girişimleri Karşılıksız Kalacaktır” AK Parti Kayseri'de başkan adayları mesaisi Yurdaer Şahin, İYİ Parti Kocasinan İlçe başkanlığına yeniden aday İYİ Partili Yücel: “Vergide 11.’inci sıradayız fakat yatırımlarda 30.’uncu sıradayız" “Doğu Akdeniz’de bize engel olmak isteyenlere hakkımızı yedirmeyiz” Siyaset Akademisi’nin ilk dersi Bakan Dönmez’den Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Aksu'dan esnaf hemşerilerine ziyaret Şemsi Çimen İYİ Parti Talas İlçe Başkanlığı'na aday BAKAN PAKDEMİRLİ BÜYÜKŞEHİR’DE Bakan Pakdemirli'den saman ithal edildiği iddialarına yanıt Milletvekili Ersoy, "2020 yılı yatırım planındaki 460 milyon TL beklentilerimizi karşılayamamıştır" İYİ Parti Milletvekili Ataş: "Kayseri'ye yüksek hızlı tren yatırım programında yine yok" Kayseri iki bakanı ağırlayacak Baki Ersoy’un girişimi çiftçinin yüzünü güldürdü CHP'de Ümit Özer 237 oyla yeniden il başkanı seçildi VEKİL ERSOY’DAN HIZLI TREN GÖRÜŞMESİ Palancıoğlu'ndan MHP Melikgazi İlçe Başkanı Kalın'a hayırlı olsun ziyareti AK Parti’li Özhaseki: “Bazı kendini bilmezlerin bayrağımıza bile tahammülü yok” TANER YILDIZ ‘’KUDÜS MUKADDESTİR SESSİZ KALAMAYIZ’’ OKANDAN: ‘‘BİZ YÜK OLAN DEĞİL, YÜK ALMAYA ÇALIŞAN BİR TEŞKİLATIZ’’ BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’IN ANKARA TEMASLARI Karayel: "Türk Milletinin simgesi olan bayrağımıza yapılan hadsiz eylem kabul edilemez" Başkan Çopuroğlu esnafı ağırladı teşkilat toplantılarına katıldı BAKİ ERSOY İLÇELERİN PROBLEMLERİNİ TBMM’DE SIRALADI
×