Reklamı Kapat

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu'ndan eğitim-öğretim yılı mesajı

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu'ndan eğitim-öğretim yılı mesajı
AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, yeni eğitim ve öğretim yılının başlaması nedeni ile bir mesaj yayımladı. Çopuroğlu mesajında, 2019-2020 yılı eğitim ve öğretim yılının hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

Çopuroğlu, "Şehrimizde 1094 okulda 309 bin 078 öğrencimizle 20 bin 481 öğretmenimizle brlikte 2019-2020 Eğitim ve Öğretim dönemi 9 Eylül Pazartesi günü başlıyor. Tüm öğrenci, öğretmen ve ailelerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Çocuklarımızın yetişmesinde vatanına milletine hayırlı birey olarak kazandırılmasında en önemli katkı okullarımız ve öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Bu itibarla öğretmenlerimize büyük sorumluluklar düşmektedir. Kendilerine de başarılar diliyorum. Ülkemizin kalkınmasında, geleceğimizin teminat olan çocuklarımıza gereken önemin daha da fazlasının gösterilmesi umudu ile öğrenci, öğretmen, veli, yönetici ve tüm personelin yeni eğiitm ve öğretim yılının başarılı geçmesi diliyor, sayğılar sunuyorum" dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
“Davetsiz giden mindersiz oturur” diyen MHP Milletvekili Ersoy Kayserispor Zirvesi'ne katılmayacak AK PARTİ İL BAŞKANI ÇOPUROĞLU’NDAN GAZİLER GÜNÜ MESAJI AK Parti İl Başkanı Çopuroğlu'ndan 17 Eylül mesajı Kayseri Yozgatlılar Dernekleri Federasyonu AK Parti'de AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu’nun 12 Eylül mesajı BAŞKAN OKANDAN’DAN “YERLİ VE MİLLİ” ÜRETİME DESTEK MESAJI SERKAN TOK: UNUTMAK TÜKENMEKTİR DOĞAN: 12 EYLÜL BİZİM İÇİN KARA GÜNDÜR AK Parti Milletvekili Yıldız'dan Aşure Günü mesajı AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu'ndan eğitim-öğretim yılı mesajı BÜYÜKŞEHİR PROJELERİ HIZ KAZANDI AK PARTİ'DE İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ İyi Partili İncesu Belediye Başkanı, AK Parti'de AK Parti İl Başkanı Çopuroğlu: Tüm teşkilatlarımız dip diri Başkan Yalçın'dan tokat gibi cevap Büyükkılıç, TBMM Başkanvekili Gök’ün davetiyle Gezi Güzelköy’de Dr. Sema Karaoğlu: Böylesine Şanlı Zafer Yalnızca Milletimize Nasip Olmuştur Başkan Büyükkılıç 'Vefa Buluşmaları' kapsamında İncesu ve Yahyalı'da MHP Milletvekili Ersoy'dan 30 Ağustos mesajı MHP İl Başkanı Tok'tan 30 Ağustos Zafer bayramı mesajı AK Parti Kadın Kolları Başkan Büyükkılıç’ı ziyaret etti ÇOPUROĞLU; ‘’30 AĞUSTOS TÜM DÜNYA’YA ANLATILAN BİR DESTANIN ADIDIR’’ Başkan Büyükkılıç, Tomarza’da gerçekleştirilen Vefa Buluşması’na katıldı AK Parti Vefa Toplahtısı bu kez Felahiye'de yapıldı AK Parti'de vefa toplantıları sürüyor
×