AK Parti İl Başkanı Çopuroğlu, adaylığı için genel merkezi işaret etti

AK Parti İl Başkanı Çopuroğlu, adaylığı için genel merkezi işaret etti
AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu seçime 2 ay kaldığını bundan dolayı da seçim çalışmalarını hızlandırdıklarını söyledi. Milletvekili adayı olup olmayacağı konusunda ise Çopuroğlu, genel merkezi işaret etti.

Siyasi partilerde, 14 Mayıs’ta yapılacak 13. Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem TBMM Milletvekili Seçimi hareketliliği başladı. AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu da seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi. Parti olarak seçime hazır olduklarını vurgulayan Çopuroğlu, aday adaylığı başvurularının 16 Mart’a kadar devam edeceğini anımsattı. Pazartesi gününden itibaren müracaatlarda ivme beklediklerini belirten Çopuroğlu, “Bizler teşkilat olarak tüm ilçe ve belediye başkanlarımızla sürece hazırız. Dün ilçe başkanlarımızla bugün de belediye başkanlarımızla süreci bir daha gözden geçirdik. Seçime 2 ay kadar bir süre kaldı, hızlı organize olmak lazım. Sandık kurullarımız, sandık müşahitlerimiz var. Yapılacak çalışmaların birebir simülasyonu var. Bunlar için ilçe başkanlarımızla belediye başkanlarımızla görüştük. 2023 seçiminin 14 Mayıs akşamına kadar tüm teşkilatımızın ne iş yapacağı ile ilgili görevlendirmeler yapıldı. Sahadaki çalışmalar artarak devam ediyor. Ramazan ayında programlarımız çoğunlukla akşam sonrasına sarkacak gibi gözüküyor. Gençlik kollarımız, kadın kollarımız çok heyecanlı. İl teşkilatımızdan mahalle başkalarımıza kadar koordine olmuş durumdayız” diye konuştu.

ÇOPUROĞLU’DAN ADAYLIK AÇIKLAMASI

Milletvekili adayı olup olmayacağıyla ilgili olarak da AK Parti Kayseri İl Başkanı Çopuroğlu, parti genel merkezini işaret etti. Çopuroğlu, “Adaylıklar genel merkezin inisiyatifinde olan bir durum. Genel merkezimiz istifa etmesi gereken il başkanlıklarımıza tebliğ ediyorlar. Henüz bize bir tebligat gelmedi. Süreçle alakalı Sayın Cumhurbaşkanı’mızın takdirleri” şeklinde konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
Gelecek Partisi Kayseri İl Başkanı Av. Zülküf Arslan, Milletvekilliği Aday Adaylığını Açıkladı Kazım Yücel, milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulundu Taner Yıldız yeniden aday olmayacak İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI KAZIM YÜCEL'DEN 18 MART MESAJI Kazım Yücel, bugün milletvekili aday adaylığı için istifa ediyor AK Parti, 3 dönem kuralına takılanlardan da müracaat alacak “7’li Masa’da deprem bölgelerine turistik seyahat düzenleyen belediye başkanları var” AK Parti İl Başkanı Çopuroğlu, adaylığı için genel merkezi işaret etti Cumhur İttifakı’nda seçim hazırlığı başladı Yeniden Refah Partisi’ne Cumhur ittifakı daveti Cumhurbaşkanı Erdoğan: “14 Mayıs’ta seçime gidiliyor” CHP Kayseri Milletvekili Arık Hayvan Hastalıklarını Sordu Ümit Özdağ: Mansur Yavaş aday olmuyor diye Türk halkı Türk demokrasisi çaresiz değildir ARIK, “KAYSERİ AFET BÖLGESİ İLAN ELDİMELİ” İYİ Partili Yücel’den Kocasinan Belediyesi KİMAŞ A.Ş alımlarıyla ilgili şok iddia İYİ Partili Yücel: “Kocasinan Belediye işçileri maaş farkını alamadı” ERSOY’DAN ÖZDAĞ'A AĞIR CEVAP YRP’li Narin, “Statlardan siyaseti uzak tutalım, herkesin görüşüne saygı duyalım” AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş’tan, seçim tarihi ve EYT açıklaması Özhaseki'den, 'Tekrar aday olacak mısınız?' sorusuna net cevap YRP’li Önder Narin, “Seçimi Yeniden Refah Partisi belirleyecek” CHP’li Ünalmış, “Eski il başkanı hangi aracı kullanıyor?” 6’lı masanın adayı yine belli olamadı! Yeniden Refah Partisi Kayseri Seçim Koordinasyon Merkezi ilk toplantısını yaptı İYİ PARTİLİ KAZIM YÜCEL'DEN KESİNTİSİZ ULAŞIM ÖNERİSİ
×