ABK’nın yeni projesi “ÖDEV EVİ” ne Öğrencilerden Büyük İlgi

ABK’nın yeni projesi “ÖDEV EVİ” ne Öğrencilerden Büyük İlgi
Alpaslan Bilim Kariyer dershanesi (ABK) Kurucu Müdürü Abdulah KÖSE, “ABK ÖDEV EVİ”  ile yeni bir hizmetle daha veli ve öğrencilerin karşısında olduklarını söyledi.

Günümüz yoğun iş temposu nedeniyle anne ve babaların çocuklarının ödeviyle ilgilenmekte zorlandıklarını, üstelik bazı durumlarda öğrencilerin derslerinin anne veya babanın akademik bilgilerini aştığını söyleyen Abdullah Köse, bu sorunun çözümü için ABK ÖDEV EVİNİ hizmete koyduklarını ifade etti. 
Abdulah KÖSE konuyla ilgili şunları söyledi:
“ABK ÖDEV EVİ ile velilerin öğrencilerin ödevleriyle uğraşma yükü alınıyor ve öğrencinin profesyonel öğretmenlerden destek alması sağlanıyor, nasıl mı? 2.3.4.5. sınıf  öğrencileri artık ödevlerini öğretmenlerden profesyonel destek alarak, bireysel ödev koçu ile hafta içleri sabah ve öğleden sonra oluşturulan programla, üstelik anlaşılmayan ödevlerin konusunun öğretmenler tarafından anlatım ve soru çözümü ile velilerin üzerinden büyük bir yük alınıyor. Öğrencinin de düzenli ders çalışma alışkanlığı kazanması cabası.”  
Verdikleri bu hizmetten öğrencilerinde velilerinde çok memnun olduğunu belirten Abdullah Köse, öğrencilerin konuya hakim öğretmenlerden destek almasından ve zamanı verimli geçirmelerinden dolayı velilerin ve öğrencilerin ABK ÖDEV EVİ’ne yoğun talep olduğunu belirtti. 

PAYLAŞ
GÖNDER
KAYÜ Mustafa Çıkrıkçıoğlu MYO, 2021-2022 Eğitim-Öğretim Dönemi Mezunlarını Verdi ERÜ Veteriner Fakültesi’nde 25. yıl etkinliği düzenlendi KAYÜ Sosyal Bilimler MYO, 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Mezunlarını Verdi Genç Memur Sen kitap okuyan öğrencileri ödüllendirdi ERÜ’de “IV. Araştırma ve İnovasyon Çalıştayı” KAYÜ, Azerbaycan Üniversiteleri ile el sıkıştı KAYÜ Pınarbaşı MYO’da Mezuniyet Sevinci Hayırsever Büyükkılıç Ailesinin Eğitime Kazandırdığı Okulda 'Okuma Bayramı' Sevinci NNYÜ, TÜBİTAK öğrenci projelerinde Türkiye ikincisi oldu LGS için geri sayım başladı: İşte merak edilenler ve cevapları ERÜ Turizm Fakültesi 13. Dönem Mezunlarını Verdi Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi’nde ‘TÜBİTAK Bilim Fuarı’ açıldı 2022 KPSS başvuruları başladı Kayseri Üniversitesi, 1. AR-GE Proje Pazarına 34 Proje İle Katıldı Türkiye’nin En Modern Bilim ve Sanat Merkezi Eğitime Hazır HEM HIZLI MI, HEM ANLAYARAK MI, OKUMALIYIZ? Kayseri Üniversitesi 4 yaşında ÖSYM, DGS başvuru tarihlerini açıkladı ERÜ’de 8. Erciyes Pediatri Akademisi Gerçekleştirildi Milli Eğitim Müdürü asaleten atandı Nuh Mehmet Küçükçalık Anadolu Lisesi’nin alkışlanacak başarısı YKS hazırlık için açık liseye geçmek mantıklı mı? ERÜ’de 21. Bahar Şenliği 1-4 Haziran 2022’de Düzenlenecek KAYÜ Develi Seyrani Kampüsü gelişiyor Kayseri Eğitim Bir Sen 2. Kütüphanesini Açtı
×