Abdullah Köse: Erken Kayıt Fırsatlarını Kaçırmayın

Abdullah Köse: Erken Kayıt Fırsatlarını Kaçırmayın
Alpaslan Bilim Kariyer (ABK) Kurucusu Abdullah Köse, www.danismanim.org ‘a yaptığı açıklamada, erken kayıt döneminin öğrencilere ve velilere kazandıracağı avantajlar hakkında bilgiler verdi.

Abdullah Köse “Erken kayıt sürecinin bu döneminde, yeni nesil eğitim sistemimizde pandemi sürecinin online eğitim döneminde yanlış ders çalışma teknikleri ve bireysel programlamada yaşanan eksikliklere dair birebir öğrenci takibi ile alternatif sınıf sisteminin öğrenci başarısında daha etkili hale geldiğini gözlemledik. Bu eksiklikleri  yaşayan öğrencilerimizin erken kayıt sürecine dahil olduklarında 50 saat yeni nesil ders sisteminin yanı sıra 80 saat Yaz Kursu Adaptasyon Dersleri ile öğrencileri yeni döneme hazır hale getiriyoruz” dedi.  

Abdullah Köse, son olarak Erken Kayıt sürecinde öğrenci velilerimizin esnek ödeme ve indirimli fiyatlardan faydalanabilecek olup, bu zorlu süreçte ABK olarak onların yanında olacağını belirtti.  

PAYLAŞ
GÖNDER
KAYÜ Mustafa Çıkrıkçıoğlu MYO, 2021-2022 Eğitim-Öğretim Dönemi Mezunlarını Verdi ERÜ Veteriner Fakültesi’nde 25. yıl etkinliği düzenlendi KAYÜ Sosyal Bilimler MYO, 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Mezunlarını Verdi Genç Memur Sen kitap okuyan öğrencileri ödüllendirdi ERÜ’de “IV. Araştırma ve İnovasyon Çalıştayı” KAYÜ, Azerbaycan Üniversiteleri ile el sıkıştı KAYÜ Pınarbaşı MYO’da Mezuniyet Sevinci Hayırsever Büyükkılıç Ailesinin Eğitime Kazandırdığı Okulda 'Okuma Bayramı' Sevinci NNYÜ, TÜBİTAK öğrenci projelerinde Türkiye ikincisi oldu LGS için geri sayım başladı: İşte merak edilenler ve cevapları ERÜ Turizm Fakültesi 13. Dönem Mezunlarını Verdi Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi’nde ‘TÜBİTAK Bilim Fuarı’ açıldı 2022 KPSS başvuruları başladı Kayseri Üniversitesi, 1. AR-GE Proje Pazarına 34 Proje İle Katıldı Türkiye’nin En Modern Bilim ve Sanat Merkezi Eğitime Hazır HEM HIZLI MI, HEM ANLAYARAK MI, OKUMALIYIZ? Kayseri Üniversitesi 4 yaşında ÖSYM, DGS başvuru tarihlerini açıkladı ERÜ’de 8. Erciyes Pediatri Akademisi Gerçekleştirildi Milli Eğitim Müdürü asaleten atandı Nuh Mehmet Küçükçalık Anadolu Lisesi’nin alkışlanacak başarısı YKS hazırlık için açık liseye geçmek mantıklı mı? ERÜ’de 21. Bahar Şenliği 1-4 Haziran 2022’de Düzenlenecek KAYÜ Develi Seyrani Kampüsü gelişiyor Kayseri Eğitim Bir Sen 2. Kütüphanesini Açtı
×