Abdullah Gül Üniversitesi Tanıtım ve Tercih Günleri

Abdullah Gül Üniversitesi Tanıtım ve Tercih Günleri
Abdullah Gül Üniversitesinde (AGÜ) her yıl yoğun ilgi gören ve 24 Temmuz’da başlayan “Tanıtım ve Tercih Günleri” 8 Ağustos’a kadar uzatıldı.

Tanıtım ve Tercih Günleri’ne katılan aday öğrenciler üniversite, meslek seçimi ve tercihlerle ilgili sorularına öğrencilerden ve akademisyenlerden yanıt alıyorlar. Başarı sıralaması 80 bine kadar olan şehir dışındaki aday öğrencilerin gidiş-dönüş otobüs biletleri Abdullah Gül Üniversitesi’ni Destekleme Vakfı (AGÜV) tarafından karşılanıyor.

Tanıtım ve Tercih Günleri Sümer Kampüsü Rektörlük Sergi Salonu’nda gerçekleştiriliyor. Burada açılan stantlarda aday öğrenci ve ailelerine akademisyenler tarafından üniversite, meslek seçimi ve tercihlerle ilgili detaylı bilgiler veriliyor.

Aday öğrenciler ve alileri ayrıca 0850 360 0 248 numaralı Çağrı Merkezi’ni de arayarak akademisyen ya da ilgilendikleri programlarda öğrenim gören öğrencilere ulaşıp bilgi edinebiliyor.

Yüz yüze Tanıtım ve Tercih Günleri ile Çağrı Merkezi’nin yanısıra aday öğrenciler ve aileleri akademisyen ve öğrencilere 0549 241 93 80 numaralı Whatshapp hattından ulaşabiliyor.

Tanıtım ve Tercih Günleri’ne şehir dışından katılmak isteyen ve başarı sıralaması 80 bine kadar olan aday öğrencilerin gidiş-dönüş otobüs biletleri de Abdullah Gül Üniversitesi’ni Destekleme Vakfı tarafından karşılanıyor.

Bu arada Kampüse geleme imkanı olmayan aday öğrenci ve aileleri için başlatılan online Tanıtım ve Tercih Günleri ise AGÜ’nün YouTube kanalı olan AGÜTV’de (youtube.com/@AbdullahGulUniversitesi), “Tercih Meselesi” başlığı ile yapılmakta olan canlı yayınlar ile devam ediyor. Canlı yayına katılan aday öğrenciler ve aileleri hem canlı yayın anında canlı sohbet ile hem de yayından sonra bırakılan yorumlar ile akademisyenlere ulaşıp sorularına yanıt bulabiliyor.

PAYLAŞ
GÖNDER
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi’nden ‘sağlıklı yaşama teşvik’ projesi Kayseri, LGS’de en başarılı 10 şehir arasına girdi ERÜ’nün 2024 Yılı Etki Sıralamasındaki Başarısı ERÜ Turizm Fakültesi 15. Dönem Mezunlarını Verdi 9’uncu sınıf öğrencileri projeleriyle psikoloji dalında Türkiye ikincisi oldu Ülke genelinde 1 milyon 38 bin 192 öğrenci LGS’ye girdi Kayseri Üniversitesi Danışma Kurulu Toplandı NNYÜ Öğrenci Kulüplerinden “May Fest” Etkinliği ERÜ’de “ERÜSMÜS+ Kültür Buluşması” Düzenlendi NNYÜ Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon Bölümü öğrencilerinde devir-teslim KAYÜ Aşçılık Programı Öğrencileri Başarıya Doymuyor Erciyes Üniversitesi'nden uluslararası yabancı dil eğitimi konferansı ERÜ'lü Öğretim Üyesi Karaboğa, Yükseköğretim Kurulu Üyeliği'ne atandı NNYÜ’de “Önlük Giyme ve Işık Alma” Heyecanı Kayseri Üniversitesi’nde “Güçlü Birey, Sağlıklı Aile ve Gelişen Toplum” Konulu Çalıştay Düzenlendi ERÜ Güzel Sanatlar Bölümü’nden Resim Şöleni! Kayseri Üniversitesi, Türk Devletleri Teşkilatı Türk Üniversiteler Birliği’ne Üye Oldu Türkiye Yüzyılı,Maarif modeli bilgilendirme toplantısı ERÜ, THE Genç Üniversiteler Dünya Sıralamasında İlk 500 Üniversite Arasında ERÜ, THE 2024 Asya Üniversiteleri Sıralamasında İlk 500’de NNYÜ’de Ulusal Sağlık Bilimleri Kongresi Yapıldı ERÜ Patent Tescil Başvurusu’nda İlk 4’te Yerini Aldı 18. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Kayseri Bölge Yarışması Sergi Açılışı gerçekleştirildi Kayseri Üniversitesi, İşgücü Piyasalarında İhtiyaç Duyulan Alanlarda Eğitim Veriyor KAYÜ Rektörü, Çok Kitap Okuyan Öğrencileri Ödüllendirdi
×