69 personel alımı için uzun kuyruk

69 personel alımı için uzun kuyruk
Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK) tarafından istihdam edilmek üzere alınacak 69 personel için vatandaşlar metrelerce uzunlukta başvuru kuyruğu oluşturdu.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi iştiraki KAYMEK, farklı meslek gruplarından istihdam edilmek üzere 69 personel almak için duyuru yaptı. Buna göre KAYMEK bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi süreli ‘ağır vasıta şoförü (tır ve kamyon), beden işçisi, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, dozer operatörü, elektrik teknikeri, gece bekçisi, güvenlik görevlisi, hasta ve yaşlı bakım personeli, makine teknikeri, eğitim öğretmeni, silindir operatörü, inşaat teknikeri, harita teknikeri, asfalt operatörü, sosyal hizmetler operatörü ve bilgisayar mühendisi’ mesleklerinde personel alımı için ilana çıktı.

Sahabiye Mahallesi KAYMEK binasında iş başvuruları gerçekleştirildi. Başvuru tarihinin son günü olan bugün KAYMEK idari binası önünde vatandaşlar uzun kuyruk oluşturdu.
Uygun görülen adaylara mülakat yeri ve zamanı daha sonra mesaj yoluyla bildirileceği belirtildi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Varol’dan 5 Aralık Mühendisler Günü Mesajı KAYÜ ile ORAN Kalkınma Ajansı Arasında Destek Sözleşmesi İmzalandı Avrupa Birliği Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi meclis toplantısı Kayseri’de gerçekleşti Vali Gökmen Çiçek: “Kayseri’de düzensiz göç ile mücadelemiz artarak devam ediyor” Başkan Şahin’den GSM Operatörlerine Çağrı Himmetdede ve Kalkancık Mahallerinde yarın planlı su kesintisi yaşanacak TÜRKİYE REKOR OYLA IMO’DA… Vali Çiçek ve Başkan Büyükkılıç, Melik Mehmet Gazi'yi Kabri Başında Dualarla Andı KGC 2022’nin En İyilerini Ödüllendirdi NNYÜ’de Türk Havacılık Tarihi Anlatıldı ‘TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ’ YENİ SEZON SEFERLERİNE 11 ARALIKTA BAŞLAYACAK Kayseri OSB Yönetimi, Mustafa Elitaş, İsmail Özdemir ve Kayseri Milletvekillerini Ankara’da Ziyaret NASA yarışmasında birinci olan takım Kayseri ve Türkiye’yi temsil edecek "İsrail şımarıklığını Müslümanların sessizliğinden alıyor" Talas’ta Üretildi, Elbistan’da Dağıtıldı Kayseri OSB Yönetimi, Bakan Özhaseki’yi Ziyaret Etti Yeşilay’dan anne ve babalara mektup ‘Ağaç Dik, Doğayı Koru’ temalı ağaç dikim etkinliği yapıldı FİLİSTİN’DEKİ KATLİAMIN KARŞISINDAYIZ Gazze'ye yardım götüren uçak bu sabah Kayseri'den havalandı KAYSO eski başkanı Demirel son yolculuğuna uğurlandı Avrupa Konseyi Kayseri'de Toplanacak AK Parti Genel Başkan Vekili Elitaş: “Kayseri Şeker, göğsümüzü kabartıyor” Milletvekili Hulusi Akar: “Hak, er geç batılı yenecektir” Vali Gökmen Çiçek: “Ağırnas, önümüzdeki bahar bambaşka olacak”
×