2022'nin En Etkili Bilim İnsanları listesinde ERÜ'den 30 Öğretim Üyesi yer aldı

2022'nin En Etkili Bilim İnsanları listesinde ERÜ'den 30 Öğretim Üyesi yer aldı
Stanford Üniversitesi’nden John Loannidis ve ekibinin her yıl düzenli olarak hazırlayıp yayımladığı ‘En Etkili Bilim İnsanları 2022’ listesi açıklandı. PLOS Biology Dergisinde yayımlanan listede Erciyes Üniversitesi’nden (ERÜ) 30 Öğretim Üyesi de yer aldı.

Stanford Üniversitesi’nden John Loannidis ve ekibinin her yıl düzenli olarak hazırlayıp yayımladığı , ‘En Etkili Bilim İnsanları 2022’ listesi PLOS Biology Dergisi’nde yayımlandı. Açıklanan listede Erciyes Üniversitesi’nden 30 öğretim üyesi de yer alıyor.
Listeye girmeyi başaran öğretim üyelerini tebrik eden Erciyes Üniversitesi Rektörü Fatih Altun da ERÜ’nün yeni başarılara imza atmayı sürdürdüğünü belirtti.
Yayımlanan listede yer alan ERÜ Öğretim Üyeleri şu şekilde: Abdulaziz Atabani, Ahmet Öztürk, A. Turan Özdemir, Alper Aslan, Bahriye Akay, Cem Evereklioğlu, Cengiz Duran Atiş, Ç. Vakkas Yıldırım, Derviş Karaboğa, Emrah Koçak, Erhan Albayrak, Erkan Yılmaz, Faik Bilgili, İ.Afşin Kariper, İsmail Öçsoy, Kadir Bilişik, Kanber Kara, Mehmet Doğan, Mehmet Dördüncü, M. Duran Toksarı, M. Serdar Genç, Mustafa Soylak, Nurhan Karaboğa, Okan Karahan, P. Çivicioğlu Beşdok, Recep Ulucak, Sibel Silici, Şerife Tokalıoğlu, Uğur Şahin, Veysel Aslantaş.

PAYLAŞ
GÖNDER
Erciyes Üniversitesi ile Gazi Üniversitesi Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı Kayseri Üniversitesi ile Osman Ulubaş Köşk Anadolu Lisesi Arasında İki Ayrı Protokol İmzalandı Rektör Prof. Dr. Altun, Uluslararası Öğrenciler ile Buluştu Eğitimci Merve Gülcemal, ERVA'da 'Edeb'i Anlattı ERÜ, Sürdürülebilirlik 2024 Sıralamasında 8. Oldu ERÜ Tarafından Düzenlenen 5. Araştırma ve İnovasyon Çalıştayı Sona Erdi ERÜ’de Araştırma Dekanlıkları Çalıştayı Düzenlendi Altun: “Araştırma merkezlerimiz üniversitemizin yukarıda kalmasına katkı sağladı ERÜ Malezya’daki 3 Üniversite ile İş Birliği Yapacak ERÜ’ye TÜBA’dan 3 Ödül AGU¨ O¨gˆretim U¨yesi Dr. Erdem’e U¨stu¨n Bas¸arılı Genc¸ Bilim I·nsanı O¨du¨lu¨ NNYÜ’de “Diş Hekimleri İçin Sağlıklı Yaşam Rehberi” sempozyumu Deprem Bölgesinden Kayseri’ye gelen öğretmenlere, Öğretmenler Günü yemeği ERÜ Araştırma Üniversiteleri Sıralamasında Devlet Üniversiteleri Arasında 8. Sırada Yer Aldı Erciyes Üniversitesi, ORA-KAF’23'e Ev Sahipliği Yapacak Bakan Yusuf Tekin: “Eğitimin başlangıç noktası ailedir” ERÜ’de rektör-öğrenci buluşması Öğrencilere teknolojik cihaz ve internet desteği başvuruları başladı AGÜ Öğretim Üyeleri “Dünyanın en etkili bilim insanları” Listesinde ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ersoy, ERÜ’yü Ziyaret Etti AGÜ Öğretim Üyesi Dr. Koca’ya YÖK’ten Üstün Başarı Ödülü Nuh Naci Yazgan ve Osmanlıdan Cumhuriyete Dönüşüm” Konferansı Üniversite öğrencileri için ‘Kültür Yolu’ gezisi düzenlendi ERÜ Safiye Çıkrıkçıoğlu Ziraat Fakültesi Laboratuvar Binası Temeli Atıldı ERSEM, nitelikli eğitim ihtiyacını karşılamaya yönelik eğitim alanlarını genişletiyor
×