Reklamı Kapat

Kayseri Büyükşehir Belediyesi arama sonuçları

Büyükşehir'den 29 Ekim’e özel konser
Büyükşehir'den 29 Ekim’e özel konser GÜNCEL Kayseri Büyükşehir Belediyesi, her yıl milletçe, coşkuyla, kıvançla, onurla kutlanan en büyük milli bayramımız Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluş yıl dönümü olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı ünlü sanatçı Mustafa Ceceli’nin vereceği konser ile yine coşkuyla kutlayacak.
CAMİ ÖNÜNDE DİLENCİ OPERASYONU
CAMİ ÖNÜNDE DİLENCİ OPERASYONU ASAYİŞ Kayseri Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ekipleri, cami önünde insanların dini duygularını istismar ederek dilencilik yapıp, bin 546 TL para toplayan şahsı yakaladı.
Büyükşehir’den 6 Kırsal Bölgede Yol Çalışması
Büyükşehir’den 6 Kırsal Bölgede Yol Çalışması GÜNCEL Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Sarız, Develi, Yahyalı ve Pınarbaşı ilçelerinde 6 ayrı bölgede yol çalışması yaparak, şehir merkezinin yanı sıra kırsalı da ihmal etmeden yatırım ve faaliyetlerini sürdürüyor.
İYİ Parti Kayseri heyeti Ankara çıkarması yaptı
İYİ Parti Kayseri heyeti Ankara çıkarması yaptı SİYASET İYİ Parti Kayseri Heyeti, Ankara'da İYİ Parti'nin TBMM grup toplantısına katıldı.
KASKİ’den alternatif yollar için alt yapı atağı
KASKİ’den alternatif yollar için alt yapı atağı GÜNCEL Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü, Karpuzatan Caddesi’ni Mobilyacılar Sitesi’ne bağlayacak olan yeni alternatif yolda içme suyu, yağmur suyu ve kanalizasyon hattı imalatı gerçekleştiriyor.
KAYMEK, Mostar'da minik gönüllere dokundu
KAYMEK, Mostar'da minik gönüllere dokundu GÜNCEL Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK), Bosna Hersek’teki kardeş şehir Mostar’da, düzenlediği ebru atölye çalışması ile miniklerin gönüllerine dokundu.
KAYSERİ, BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ İLE ZİRVEDE
KAYSERİ, BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ İLE ZİRVEDE GÜNCEL Kayseri Büyükşehir Belediyesi, yatırım gideri performansıyla 30 Büyükşehir Belediyesi arasında birinci oldu. Bütçesinden yatırıma en çok kaynak kullanan büyükşehir belediyesi olarak ilk sırada yer alan Kayseri Büyükşehir Belediyesi, 2020 yılı kesin hesap rakamlarına göre cari bütçe yılında faiz gideri olmayan tek büyükşehir belediyesi olarak da kayıtlara geçti.
BÜYÜKŞEHİR’DE İHALE
BÜYÜKŞEHİR’DE İHALE GÜNCEL Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından Kocasinan ilçesi Güneşli Mahallesi'nde bulunan 106 adet konut alanı arsası "Açık Teklif Usulü" ihale ile satışa çıkarılıyor.
Yahyalı’da 50 Milyon TL’lik Yatırımların Toplu Açılışı Yapıldı
Yahyalı’da 50 Milyon TL’lik Yatırımların Toplu Açılışı Yapıldı GÜNCEL Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi tarafından Yahyalı ilçesi ve kırsalına kazandırılan yatırımlar ile Kayseri Valiliği ve Yahyalı Belediyesi’nin ilçeye kazandırdığı toplam bedeli 50 milyon TL’yi aşkın yatırımların toplu açılışına katıldı.
İYİ Parti’nin
İYİ Parti’nin "Kayseri Ekonomi Konuşuyor" paneli büyük ilgi gördü SİYASET İYİ Parti Kayseri İl Başkanlığı tarafından düzenlenen "Kayseri Ekonomi Konuşuyor" paneli Kadir Has Kültür Merkezi’nde geniş katılım ile gerçekleştirildi.
Kayseri’nin Master Şefleri KAYMEK’te yetişiyor
Kayseri’nin Master Şefleri KAYMEK’te yetişiyor GÜNCEL Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, KAYMEK bünyesindeki Göznuru Tesisleri’nde Ev Yemekleri Hazırlama Kursu’nda eğitim gören kursiyerleri ziyaret etti. Büyükkılıç, gastronomi yönüyle zenginlikler şehri Kayseri’nin master şeflerinin yetiştiği KAYMEK’te kursiyerler ile birlikte kış çorbası pişirdi.
BÜYÜKŞEHİR’DEN “DOLANDIRICILIK” UYARISI
BÜYÜKŞEHİR’DEN “DOLANDIRICILIK” UYARISI GÜNCEL Kayseri Büyükşehir Belediyesi, kurumda görev yapan üst düzey yöneticilerin ismini kullanarak dolandırıcılık yapan art niyetli kişilere karşı vatandaşları uyardı.
KAYSERİ’NİN KIRMIZI ALTINI
KAYSERİ’NİN KIRMIZI ALTINI GÜNCEL Türkiye gilaburu üretiminin yüzde 65’ini tek başına karşılayan Kayseri’nin kırmızı altını Gilaburu’da hasat zamanı başladı. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, doktor bir belediye başkanı olarak Gilaburu’nun kalp sağlığından, böbrek taşlarına kadar vücuda sağladığı şifaların saymakla bitmeyeceğini dile getirdi.
Kağıt fabrikasındaki yangın 6 saatte söndürüldü
Kağıt fabrikasındaki yangın 6 saatte söndürüldü GÜNCEL Kayseri Büyükşehir itfaiyesi, Organize Sanayi Bölgesi’nde yangın çıkan kâğıt fabrikasındaki yangını 6 saatte söndürdü.
Açıkta kalan öğrencilerden Büyükşehir’e teşekkür
Açıkta kalan öğrencilerden Büyükşehir’e teşekkür GÜNCEL Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç’ın talimatıyla, KYK yurtlarına ilk etapta yerleşemeyen üniversite öğrencilerine yurt, misafirhane ve otellerde konaklama imkanı sunuyor. Kayseri’de dayanışma içerisinde yurt sorunu yaşanmasını engelleyen uygulamadan memnun kalan öğrenciler de Başkan Büyükkılıç’a teşekkürlerini iletiyor.
Erciyes’in eteğinde hasat heyecanı
Erciyes’in eteğinde hasat heyecanı GÜNCEL Türkiye'nin önemli kabak çekirdeği üretim merkezlerinden biri olan Kayseri’de kabak çekirdeği hasadı Erciyes dağının eteklerinde büyük bir heyecanla devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Türkiye'de çerezlik kabak üretimin ortalama 4'te 1'ini karşılayan Kayseri, iller arasında 2'nci sırada yer alıyor.
Erciyes ve pastırma Gaziantep'te tanıtıldı
Erciyes ve pastırma Gaziantep'te tanıtıldı GÜNCEL Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Gaziantep’te düzenlenen Expobel Çevre, Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı’na katıldı. Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Hasan Suver, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katıldığı fuarda Kayseri Büyükşehir Belediyesi standı büyük ilgi görürken, davetlilere pastırma ikram edildi.
Başkan Büyükkılıç denetlemeye çıktı
Başkan Büyükkılıç denetlemeye çıktı GÜNCEL Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Osman Ulubaş Eğitim Kompleksi içerisinde Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Kazım Karabekir Spor Salonu inşaat çalışmalarını yerinde denetledi.
Kayseri İtfaiyesi 95 yaşında
Kayseri İtfaiyesi 95 yaşında GÜNCEL Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Vali Şehmus Günaydın ve Cumhur İttifakı ortağı MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ile birlikte Kayseri İtfaiyesi’nin 95. yılı ve Türk İtfaiye Teşkilatı’nın ise 307. kuruluş yıldönümü etkinliklerine katıldı. İtfaiye tulumbasından su tahliyesi yapan Büyükkılıç ile Vali Günaydın, afet aracını da ilgiyle inceledi.
İşten çıkarılınca iş makinesi ve kulübeyi ateşe veren operatör yakalandı
İşten çıkarılınca iş makinesi ve kulübeyi ateşe veren operatör yakalandı ASAYİŞ Kayseri’de, iddiaya göre, işten çıkarılınca çalıştığı yerde bulunan iş makinesini ve kulübeyi ateşe veren operatör, polis ekipleri tarafından yakalandı.
×